Gemeente | 04-06-2022 | 11-06-2022 | 18-06-2022 | 25-06-2022 |
---|---|---|---|---|
Noord Nederland | ||||
Alkmaar | Aafke Norg | Wim Wiersema (Bz) | Eigen Invulling | |
Almelo | Niki Mannot | Muco de Jongh | Elise Happé (HA) | Thijs de Reus |
Almere: Bethanië | Eigen Invulling (EI) | Rodney E Blomhof | Norbert Apolina (Bz) | |
Almere: Ghana | ||||
Almere: SAmen | ||||
Amersfoort | Martin Leonard | Jurrien den Hollander | Arnoud van den Broek | |
Amsterdam | Rodney E Blomhof | Hanneke Tan-Koning | Max Peroti | Rodney E Blomhof |
Amsterdam: Bon Notisia | Choni Miguel, Josue Goméz | |||
Amsterdam: de Fontein | Carlo Reemnet | Jimmy van Leeuwaarde | Raymond Tan | |
Amsterdam: Ghana | Godfred Asamoah | Godfred Asamoah | ||
Amsterdam: Noord | ||||
Amsterdam: Portugees | Tiago Pereira | |||
Amsterdam: Spaans | Josue Goméz | |||
Amsterdam: Zuidoost | Tiago Pereira | Andy Ajayi | Raymond Tan | |
Apeldoorn | Bert Nab (HA) | Thijs de Reus | Wim Altink, Riemer Postma (EI) | |
Arnhem | Arnoud van den Broek (Bz) | Mirjam Booij-Hendriks (EI) | Frank Teeuwen | Jurrien den Hollander |
Arnhem: Zuid | ||||
Assen | Jan Rokus Belder | |||
Deventer | Thierry de Reus (Bz) | Riemer Postma | Martin Zeeman | Elise Happé |
Doetinchem | Hans van Dijk (EI) | Henny Noordhoek (EI) | Bert Nab | Jack Renfurm (EI) |
Emmen | Gabriel Asumadu Kwayie (HA) | Martin Hornis | Gabriel Asumadu Kwayie (Bz) | Henny Noordhoek |
Enschede | Elise Happé (HA) | Niki Mannot | Thierry de Reus | Jan Kerssen |
Groningen | Henny Noordhoek | Jean-Luc Murk (EI) | Jan Rokus Belder | Eigen Invulling (EI) |
Haarlem | Wim Wiersema | Mario Blaauw | Bert Slond | |
Harderwijk | Frank Teeuwen | Bert Slond | Louis van Leeuwen | Thierry de Reus |
Hilversum | Jean-Luc Murk | Ton Steens | Eigen Invulling | Ton Steens |
Hoogeveen | Jan Rokus Belder | Theo Takens | ||
Huis Ter Heide | Jurrien den Hollander | Eigen Invulling (EI) | Choni Miguel | Geert Hendriks |
Huizen | Eigen Invulling | Christar Rumbay (Id) | Eigen Invulling | Christar Rumbay (HA) |
Leeuwarden | Jan Rokus Belder | Arnoud van den Broek | Miranda Broekhuis | Sijfko de de Boer |
Lelystad | Geen Dienst | Geen Dienst | Enrico Karg | |
Lelystad: Speranza | Christar Rumbay (Jd) | Eigen Invulling | fabian baromeo | Tiago Pereira (Md) |
Meppel | Eigen Invulling | Jan Kerssen | Gabriel Asumadu Kwayie (HA) | |
Nijmegen | Louis van Leeuwen | Thijs de Reus | Rodney E Blomhof | Coen Mattern |
Uniegemeente | ||||
Utrecht | Maarten Taal | Jolanda Krikken | Jean-Luc Murk | Martin Hornis |
Utrecht: Uniek | Thierry de Reus | |||
Vredenoord | Reinder Bruinsma | Ronald Balk | Maarten Taal | Gerard de Rond |
Winschoten | Eigen Invulling (EI) | Benito Wijngaarde | Jan Voerman | Benito Wijngaarde |
Zwolle | Riemer Postma | Gabriel Asumadu Kwayie (HA) | Martin Hornis | Louis van Leeuwen |
Zwolle: E Mensahe di e Tres Angelnan | ||||
Zuid Nederland | ||||
Alphen DC | Jon Kok | Guisèle Berkel-Larmonie | Eigen Invulling, Hanneke Tan-Koning (EI) | |
Breda | Edison Anderson | Theo Takens | Dwight van Ommeren | |
Capelle aan den IJssel | Qendeline Garia-Courtar | Henry Astwood | Norbert Apolina | |
Delft Alivio | Silbert Elizabeth | Rob de Raad | Eigen Invulling | Eigen Invulling |
Den Bosch | ||||
Den Haag | Eigen Invulling | Surrandy Selassa | Arline Blanker | Surrandy Selassa |
Den Haag: Refugio | ||||
Dordrecht | Eigen Invulling | Geert Hendriks | Paul Daniels | |
Eindhoven | Tabitha Cedenio | Hans van Dijk (EI) | Tabitha Cedenio | Tabitha Cedenio |
Gorinchem | Istrahel Schorea | Max Peroti | Paul Daniels | Ronald Balk |
Gouda | Bert Nab | Jacob Engelgeer | Frank Teeuwen | |
Heerlen | Jacob Engelgeer, Anderson Bolanos Londono | Evelyne Spasojevic-Kok | Eigen Invulling (EI) | |
Hoogvliet | Andy Ajayi | Norbert Apolina | Dwight van Ommeren | Qendeline Garia-Courtar |
Leiden | Choni Miguel | Eigen Invulling | Eigen Invulling | Eigen Invulling |
Roermond: Aan het Roer | ||||
Rotterdam: Het Kompas | ||||
Rotterdam: International SDA | Guisèle Berkel-Larmonie (Bz) | Dwight van Ommeren (HA) | Riley Jack | Eigen Invulling |
Rotterdam: Noord | Max Peroti | Choni Miguel | Henk Clijdesdale (EI) | |
Rotterdam: Portugees | Tiago Pereira | |||
Rotterdam: X-preszo | Guisèle Berkel-Larmonie | |||
Rotterdam: Zuid | Dwight van Ommeren | Eigen Invulling | Danny Handoko | |
Schiedam | Mirjam Booij-Hendriks | Alvin Dekker | Aad Verbeek (Rd) | Guisèle Berkel-Larmonie (Jd) |
Schiedam: Oasis | Surrandy Selassa | |||
Terneuzen | ||||
Tilburg | Riemer Postma (EI) | |||
Voorburg: International SDA | Edison Anderson | Rob de Raad, Anderson Bolanos Londono | ||
Wateringen: Leerhuis ARK | ||||
Zeeland | Paul Daniels | |||
Zoetermeer | Aad Verbeek | Anderson Bolanos Londono | Misael Helmijr | Arline Blanker |